Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
Termografia przemysłowa Moduł kamery termowizyjnej LWIR Niechłodzony 400x300 17μM
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Rdzeń modułu kamery termowizyjnej na podczerwień 640x512 17μm do termografii przemysłowej
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ±2℃ lub ±2% |
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
Kompaktowy rdzeń kamery termowizyjnej GAVIN615B 640x512 / 15μm Moduł kamery MCT MWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Ekonomiczny moduł kamery termowizyjnej LWIR 256×192/12μm bez chłodzenia do terminali mobilnych
| Typ: | przenośna kamera termowizyjna |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -45℃~+85℃ |
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
EYAS330 MWIR Moduły Kamery Ochłodzonej Infraczerwone Rdzeń Kamery 320x256/30μm
| rozmiar: | 142 x 58,5 x 71 mm |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mk |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR 256x192 12μM do inteligentnego domu
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 60Hz z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
1280x1024 12μm Moduł kamery termowizyjnej HD Wykrywanie rdzenia dalekiego zasięgu
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Zakres spektralny: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
| NETD: | ≤20mK |
Moduł kamery termowizyjnej COIN Micro Niechłodzony 256x192 Rozdzielczość Rozmiar piksela 12μm
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej czułości chłodzony rdzeniem 640x512 / 15μm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |

