Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
Moduł obrazowania termicznego bezchłodzonego radiometrycznego 640x512 Zakres widmowy 8~14μm dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej Clear Imaging Drone Niechłodzony rdzeń kamery LWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typowy NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Nieochłodzony moduł kamery termicznej 640x512 12 μm Typowy NETD 40mk dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
PLUG1212 Wysoka stabilność 1280x1024 Niechłodzony moduł podczerwieni na każdą pogodę
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR z zakresem pomiaru temperatury od -20°C do 150°C / od 0°C do 550°C
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Kamera termiczna do wykrywania gorączki, niechłodzony moduł termiczny LWIR 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Szybka integracja kamery termowizyjnej z niechłodzonym detektorem podczerwieni na podczerwień
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej Longwave FPA 400x300 / 17μm VOx
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
Niedźwiedzie moduł termowizyjny LWIR z mikrobolometrem VOx 640x512 12 µm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Lekki rdzeń kamery termowizyjnej LWIR z niechłodzonymi detektorami podczerwieni 640x512
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

