Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
Niezawodny moduł termowizyjny z mikrobolometrem FPA VOx bez chłodzenia, rozdzielczość 120×90 i rozmiar piksela 12μm
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| wykrywacz kamery podczerwonej: | Niechłodzony LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typowy pobór mocy: | 150 mW |
Rdzeń kamery termowizyjnej LWIR Uncooled 400x300 do ochrony budynków HVAC
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Moduł termiczny LWIR 640x512/12μm Niechłodzony wiele standardowych interfejsów
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
Rdzeń kamery termicznej 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| napięcie robocze: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Lekki i elastyczny niechłodzony moduł termiczny z czujnikiem podczerwieni LWIR 640x512/12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 25,4 x 25,4 x 14,1 (z migawką) |
| Typowe zużycie energii: | <0,75 W |
Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12uM dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe N-Driver niechłodzona 384x288/17μm
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Chłodzony moduł termiczny MWIR 640x512 15μM do elektrooptycznego systemu podczerwieni
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
LC260 256x192/12μm rdzeń kamery termicznej do pomiaru temperatury ciała ludzkiego
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Zakres temperatur: | 20 ℃ ~ 50 ℃ |
Liniowy rdzeń kamery termowizyjnej LWIR Niechłodzony 400x300 50Hz
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

