Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
67 g Detektor podczerwieni 8 μm-14 μm Zakres widmowy
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Moduł termowizyjny TWIN612 Ostre i wyraźne obrazy z dokładnością ± 2 ℃ lub ± 2%
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Czujnik termiczny VOx o wysokiej czułości 400x300 / 17μm do trudnych warunków
| Transduktor: | Tlenek wanadu FPA |
|---|---|
| rozmiar: | 30x19,8x7,32mm |
| typ: | Niechłodzony mikrobolometr |
Rdzeń zewnętrznej kamery termowizyjnej LWIR 640x512 25,4 mm × 25,4 mm × 35 mm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Przystawka do smartfona z termowizją w przystępnej cenie, z rozdzielczością 120×90 i rozmiarem piksela 12μm w obudowie typu Wafer-Level-Package
| Typ detektora: | Niechłodzony mikrobolometr z matrycą płaszczyzny ogniskowej |
|---|---|
| Pakiet detektora: | Pakiet na poziomie opłatka |
| Rezolucja: | 120 × 90 |
Przenośny i opłacalny moduł obrazowania termicznego iMC112 z rozdzielczością 120×90
| Resultion: | 120×90/12µm |
|---|---|
| Typ detektora: | Niechłodzony mikrobolometr VOx FPA |
| Używany do: | AloT, wizja maszynowa, wizja przemysłowa, monitorowanie bezpieczeństwa |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera z komponentami rozszerzeniowymi VPC/USB3.0/GigE/Cameralink
| Waga: | 67g |
|---|---|
| Typowy NETD: | <40mK |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Chłodzona optyczna kamera do obrazowania gazów 320x256 / 30μm Certyfikat RoHS
| Transduktor: | czujnik podczerwieni |
|---|---|
| Technologia: | podczerwony |
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
MCT MWIR Chłodzony moduł cieplny 640x512 / 15μm do wykrywania dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Chłodzony detektor termowizyjny na podczerwień MWIR do kamery monitorującej
| Technologia: | Obrazowanie termowizyjne w podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
| Aplikacja: | Monitorowanie bezpieczeństwa |

