Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
Zewnętrzny niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12μM z obiektywem 25 mm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
LWIR Uncooled 640x512 12μM Moduł termowizyjny do osobistego widzenia w nocy
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł termiczny szybkiej integracji z ceramicznym pakietem detektora podczerwieni 640x512/μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł obrazowania termicznego LWIR o dokładności pomiaru temperatury ±2°C lub ±2%
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł termiczny LWIR w obudowie ceramicznej do ostrego i wyraźnego obrazowania oraz precyzyjnego pomiaru temperatury
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Kompaktowy moduł termowizyjny LWIR TWIN612 do gaszenia pożarów i ratownictwa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
640x512 15μm Moduł detektorów chłodzonych podczerwonych Integracja
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej MWIR o wysokiej szybkości klatek 15μm 640x512 z chłodnicą kriotypową RS058
| Typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 / 17μm zintegrowany z kamerą termowizyjną do nadzoru
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
Ręczne skupienie Rdzenie kamery termicznej z rozdzielczością 640×512 8μm do 14μm Zakres widmowy
| Centrum: | Podręcznik |
|---|---|
| Rezolucja: | 640 × 512 |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |

